imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Futsal: Rybniczanki wygrały w Krakowie

19.01.2020 20:13 | 0 komentarzy | olla

W niedzielę 19 stycznia TS ROW Rybnik wygrał 4:3 z AZS-em UP Kraków.

Początek spotkania należał do gospodyń. Drużyna z Krakowa już w 4. minucie gry pokonała bramkarkę ROW-u. Cztery minuty później AZS dołożył drugą bramkę. Kontaktowego gola w 10. minucie gry zdobyła Clara Soquessa. Dwie minuty przed końcem pierwszej części spotkania wynik meczu wyrównała Dominika Głowacka.

Po zmianie stron rybniczanki wyszły na prowadzenie. W 25. minucie bramkę na 3:2 zdobyła Dominika Rosak. Sześć minut później na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Lizoń. W 35. minucie gry zespół z Krakowa zdobył trzeciego gola w tym meczu. Gospodynie były blisko wyrównania, jednak w końcowych sekundach gry Agata Grudzień obroniła rzut karny i rybniczanki cieszyły się z szóstego zwycięstwa w tym sezonie.

O kolejne punkty TS ROW Rybnik zagra 2 lutego z LKS-em Plon Błotnica Strzelecka. Spotkanie, które rozegrane zostanie w Strzelcach Opolskich, rozpocznie się o godzinie 16:45.

AZS UP Kraków – TS ROW Rybnik 3:4

Bramki dla TS ROW: Clara Soquessa (10.), Dominika Głowacka (18.), Dominika Rosak (25.), Aleksandra Lizoń (31.)