Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Trzynaście goli ROW-u w Pucharze Polski

29.01.2020 08:03 | 0 komentarzy | olla

W niedzielę 26 stycznia TS ROW Rybnik rozpoczął zmagania w Pucharze Polski. Futsalistki z Rybnika wysoko pokonały Olimpię Osieczany.

W 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu kobiet TS ROW Rybnik mierzył się z pierwszoligową Olimpią Osieczany. Początek spotkania był wyrównany. Do 12 minuty gry utrzymywał się wynik 2:2. Później boisko zdominowały rybniczanki, które na przerwę schodziły prowadząc różnicą sześciu bramek.

Po zmianie stron dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Lizoń, a po jednym trafieniu dołożyły Martyna Guzik, Dominika Głowacka i Clara Soquessa. Rybnicki ROW wygrał 13:2 i bez większego problemu awansował do następnego etapu pucharowych rozgrywek.

Olimpia Osieczany - TS ROW Rybnik 2:13 (2:8)

Bramki dla TS ROW: Sabina Nowosielska (6.), Żaneta Sobota (10.), Katarzyna Kubik (12.), Martyna Guzik (13., 36.), Julia Krzyżok (14.), Dominika Głowacka (15., 17., 39.), Aleksandra Lizoń (18., 27., 38.), Clara Soquessa (38.),

TS ROW: Grudzień, Botor, Soquessa, Lizoń, Sobota oraz Nowosielska, Rosak, Kubik, Kamińska, Głowacka, J. Krzyżok, A. Krzyżok, Guzik, Garcarczyk