Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Siatkarze Rafako stracili pozycję lidera

02.02.2020 13:11 | 0 komentarzy | rafbl

Czwartą porażkę w sezonie zanotowali w sobotnim meczu 15. kolejki spotkań I Ligi Śląskiej siatkarze raciborskiego Rafako, którzy przegrali w Mikołowie z miejscowym UKS-em Trójka 3:1.

Sobotnie spotkanie stało na dobrym poziomie, o czym świadczyć mogą wyniki jakie decydowały o losach poszczególnych partii. Premierową odsłonę zapisali na swoim koncie prowadzeni przez Bartosza Frątczaka goście, którzy triumfowali do 21.

Trzy kolejne sety również rozstrzygały się w końcówkach. W drugim i trzecim secie lepsi okazali się gospodarze, którzy dwukrotnie zwyciężyli do 22. Czwarta odsłona również padła łupem siatkarzy Trójki, którzy wygrali do 21, a całe spotkanie 3:1.

Dla siatkarzy Rafako, którzy spadli w ligowej tabeli na 2. miejsce była to czwarta porażka w czternastym rozegranym meczu.

UKS Trójka Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:21)

Trójka: Michalak, Owczarek, Czernik, Rączka, Sadowski, Zębalski oraz Nieboj (libero), Nowak (libero), Jurkowski, Niedziedzki, Tabor

Rafako: Gołuchowski, Błaszczok, Besz, Herich, Gonsior, Spelak oraz Kostka (libero), Władarz