TS ROW Rybnik wygrał w Strzelcach Opolskich

03.02.2020 11:12 | 0 komentarzy | olla

W 7. kolejce I ligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik wygrał w meczu wyjazdowym z LKS-em Plon Błotnica Strzelecka 5:3.

Rybniczanki szybko wyszły na prowadzenie. Już w 3. minucie gry bramkarkę rywalek pokonała Edyta Botor. Siedem minut później na listę strzelczyń wpisała się Żaneta Sobota z ROW-u. Gospodynie kontaktową bramkę zdobyły w czternastej minucie gry.

Po zmianie stron jako pierwsze do bramki trafiły zawodniczki ze Strzelec Opolskich. W 30. minucie spotkanie Żaneta Sobota zdobyła dla rybnickiej drużyny drugą bramkę w tym meczu i ROW wyszedł na prowadzenie. W 35. minucie gry Aleksandra Lizoń podwyższyła wynik spotkania na 4:2 na korzyść rybnickiego ROW-u. Na dwie minuty przed końcem spotkania z rzutu karnego do bramki rywalek trafiła Edyta Botor. Chwilę później gospodynie zdobyły trzecią bramkę w tym spotkaniu.

Wygrana ROW-u z LKS-em Plon Błotnica Strzelecka była siódmym zwycięstwem rybnickiego zespołu w tym sezonie. W następnej kolejce rybniczanki zagrają z Olimpią Osieczany. Spotkanie rozegrane zostanie 9 lutego o godzinie 16:00 w hali przy ul. Św. Józefa 30 w Rybniku.

LKS Plon Błotnica Strzelecka – TS ROW Rybnik 3:5 (1:2)

Bramki: Kurc (14.), Wasilewska (27., 39.) - Botor (3., 38.) Sobota (10., 30.), Lizoń (35.)

KS Plon: Wasilewska, Brzezina, Jaszyk, Truszczak, Wrazidło oraz Borysiak, Frąckowiak, Jaklowcka, Juretko, Kurc, Nagoda, Stronski, Struczewska, Sypniewska.

TS ROW: Lemańczyk, Sobota, Botor, Soquessa, Garcarczyk oraz A. Krzyżok, Lizoń, Kamińska, Guzik, J. Krzyżok, Grudzień, Parzych