Wysoka przegrana rybnickich koszykarek

09.02.2020 20:27 | 0 komentarzy | olla

W niedzielę 9 lutego koszykarki RMKS Rybnik rozegrały kolejny mecz w ramach finału A II ligi kobiet. Rybniczanki przegrały w Bochni 49:87.

Początek spotkania był wyrównany, jednak na dwie minuty przed końcem pierwszej kwarty gospodynie wyszły na kilkupunktowe prowadzenie. W drugiej kwarcie koszykarki Contimaxu MOSiR Bochnia zdominowały parkiet. Rybniczanki w tej części meczu zdobyły zaledwie 9 punktów. Rywalki natomiast zdobyły o 15 „oczek” więcej i na przerwę zespoły schodziły przy stanie 43:21 na korzyść gospodyń. Po przerwie gra wyglądała podobnie. RMKS próbował odrabiać straty z pierwszej części meczu, lecz gospodynie były skuteczniejsze.

Za tydzień 16 lutego RMKS Rybnik zagra na wyjeździe Wisłą Canpack Kraków.

Contimax MOSiR Bochnia - RMKS Rybnik 87:49 (19:12, 24:9, 18:13, 26:15).

Punkty dla RMKS-u: M. Struzik 17, J. Sobota 16, M. Stefaniak 7, D. Bednarek 4, J. Kocon 2, P. Raudner 2, M. Lamczyk 1, N. Banaś, K. Danielewicz.