Szalony mecz gliwickiej Sośnicy

17.02.2020 22:16 | 0 komentarzy | rafbl

Remisem 4:4 zakończyło się spotkanie 15. kolejki I Ligi Futsalu, w którym Sośnica Gliwice podejmowała na własnym parkiecie Futsal Team Brzeg.

Wynik już w pierwszej minucie spotkania otworzyli goście. Dwie minuty później do wyrównania doprowadzili gliwiczanie, dla których bramkę zdobył niezawodny Tomasz Dura. Remis nie utrzymał się długo i w ciągu kolejnych dziesięciu minut futsaliści z Brzegu trzykrotnie umieścili piłkę w bramce Sośnicy, która po 14 minutach gry przegrywała 1:4. Drugą bramkę dla gospodarzy, na trzy minut przed końcem zdobył Remigiusz Sobek, ustalając wynik do przerwy na 2:4.

Po przerwie kolejne dwa trafienia dla Sośnicy zaliczył Tomasz Dura. W końcówce mimo prób przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść żadna z drużyn nie zdobyła bramki i spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

Dla Sośnicy, która z 14 punktami zajmuje po 15. kolejkach rozgrywek 10. miejsce był to drugi remis w sezonie. Do bezpiecznego ósmego miejsca dającego utrzymanie w I Lidze Futsalu miejsca gliwiczanie tracą aż osiem "oczek".

Sośnica Gliwice - Futsal Team Brzeg 4:4 (2:4)

Bramki: Tomasz Dura 3., 33., 36., Remigiusz Sobek 17. - Jan Rojek 1., Jose Luis Santiago Gutierrez 4., Paweł Boczarski 9., 14.

Sośnica: Jan Biskup - Mateusz Omylak, Karol Zdunek, Marcin Kiełpiński, Tomasz Dura oraz Jacek Śmieja - Marek Chojnacki, Daniel Warchałowski, Grzegorz Górka, Dominik Święch, Remigiusz Sobek, Dawid Kaczmarczyk, Artur Łopatka, Łukasz Gad

Futsal Team: Marcin Raczkowski - Jose Luis Santiago Gutierrez, Przemysław Matejko, Jan Rojek, Kamil Kucharski oraz Łukasz Nocoń, Mateusz Fabiszewski, Kacper Goliński, Paweł Boczarski, Michał Grochowski, Rafał Ożóg