imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Pięć bramek Piasta Gliwice w Toruniu

07.03.2020 21:02 | 0 komentarzy | adi

Piast Gliwice wygrał na wyjeździe z FC Toruń 5:2.

Do przerwy gliwiczanie prowadzili 2:1, a gole dla Piasta zdobyli Marcin Mikołajewicz (samobój) i Sebastian Szadurski. Tuż przed przerwą kontaktowe trafienie dla FC Toruń zanotował Marcin Mrówczyński. W drugiej części torunianie za sprawą Michała Wojciechowskiego doprowadzili do wyrównania, ale od tego momentu na parkiecie dominował śląski zespół.

Szybko Piast znów objął prowadzenie po trafieniu Pawła Barańskiego. Przewagę gliwiczan powiększyli jeszcze Mateusz Mrowiec i Dominik Solecki. Drużyna z Gliwic po 18 kolejkach zajmuje siódme miejsce w tabeli. Za tydzień zmierzy się - na wyjeździe - z Red Devils Chojnice.

FC Toruń - Piast Gliwice 2:5 (1:2)

Bramki: Mrówczyński 20., Wojciechowski 25. - Mikołajewicz 10. (s), Szadurski 14., Barański 27., Mrowiec 30., Solecki 36.