Wygrana piłkarek ręcznych z Pietrowic Wielkich

08.03.2020 10:03 | 0 komentarzy | olla

W 9. kolejce II ligi kobiet szczypiornistki UKS-u Start Pietrowice Wielkie wygrały na wyjeździe z LZS-em Tor Dobrzeń Wielki.

Początek spotkania rozgrywanego w Dobrzeniu Wielkim był wyrównany. W końcowych minutach pierwszej części spotkania gospodynie wypracowały sobie na UKS-em Start Pietrowice Wielkie kilkubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron podopieczne trenera Joachima Wieczorka odrobiły straty z pierwszej połowy. W 45. minucie UKS Start doprowadził do remisu 18:18 i od tamtej pory zespół z Pietrowic Wielkich kontrolował grę. W całym spotkaniu pietrowiczanki wygrały 27:21.

W następnej kolejce UKS Start Pietrowice Wielki będzie podejmować przed własną publicznością zespół KS Otmęt Krapkowice. Spotkanie rozegrane zostanie w weekend 14-15 marca.

LZS Tor Dobrzeń Wielki – UKS Start Pietrowice Wielkie 21:27 (14:11)

Dobrzeń Wielki: Sylwia Chochorowska 2, Natalia Florianowicz 4, Paulina Kuchczyńska 7, Wiktoria Kokot 1, Magdalena Koza, Joanna Kapuścik 3, Weronika Gawlik 3, Małgorzata Bucyk, Patrycja Bucyk 1, Daria Nadolna, Klaudia Stępak
Trener: Andrzej Motyka.

Pietrowice Wielkie: Karolina Plutka 1, Laura Szczepanik 7, Daria Chrzanowska 4, Karolina Bugdoll 4, Weronika Malinowska, Sandra Kowalewska 3, Karolina Kalinowska 1, Agata Podsiadło, Zuzanna Mrowiec, Dominika Pezdek 1, Dominika Zubek 2, Paulina Wieczorek
Trener: Joachim Wieczorek.