środa, 17 sierpnia 2022

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

Czarni Gorzyce jako pierwsi wrócili do treningów [ZDJĘCIA]

04.05.2020 12:19 | 1 komentarz | kozz

- Nareszcie! - powiedzieli wchodząc na obiekt Czarnych Gorzyce, piłkarze tego klubu występującego w raciborsko-rybnickiej okręgówce. Podopieczni trenera Piotra Haudera zgodnie z poluzowaniem restrykcji jako pierwsi w poniedziałkowe przedpołudnie odbyli trening na przestrzeni otwartej. 

Czarni Gorzyce jako pierwsi wrócili do treningów [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Maseczki na twarzach, płyn dezynfekujący i do dzieła - tak wyglądały pierwsze kroki piłkarzy na obiekcie z Gorzyc. Pierwsza grupa dziesięciu zawodników gorzyckiego klubu wznowiła treningi. Na dwóch boiskach - w grupie sześciu i czterech osób jak przewidują obecne poluzowania. Treningowi poza naszym aparatem fotograficznym towarzyszył także dron, który z góry pokazywał ten ważny dla środowiska piłkarskiego moment. Czarni trenować będą także dziś po południu. Udział weźmie kolejna grupa seniorów. Łącznie w pierwszym treningu udział ma wziąć 22 piłkarzy.

Czarni Gorzyce jako pierwsi rozpoczęli treningi, które zostały przerwane przez pandemię koronawirusa. Poza Czarnymi z drużyn grających w raciborsko-rybnckiej klasie okręgowej na treningi zdecydowała się także Unia Turza Śląska, która w kilku grupach trenować będzie w poniedziałkowe popołudnie. 

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją rządu od 4 maja udostępnione zostały obiekty z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym. 11 maja mamy się dowiedzieć kiedy wróci możliwość rozgrywania meczów w niżych ligach (od 3 w dół). 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO TRENINGU CZARNYCH GORZYCE.