Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Waldemar Fornalik: Rozegraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie

21.06.2020 10:03 | 0 komentarzy | adi

- Mimo wszystko pogratulowałem zawodnikom postawy i zaangażowania w tym spotkaniu. Zrobili bardzo dużo, by wygrać tę rywalizację. Razem cieszymy się po zwycięstwach, razem porażki przyjmujemy z godnością - powiedział po przegranej 0:2 z Lechem Poznań trener Waldemar Fornalik.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie potrafiła oddać celnego strzału. W drugiej z kolei Lech grał w "10", ale mimo to i tak zdołał strzelić dwa gole. - Ten mecz pokazał jak piłka nożna potrafi być okrutna. Rozegraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie, graliśmy w przewadze... W pierwszej połowie w wielu fazach zdominowaliśmy Lecha, ale niestety nie potrafiliśmy udokumentować tego bramką. W drugiej połowie jeden rzut wolny odwrócił losy meczu. Grając w przewadze praktycznie całą drugą połowę doprowadzaliśmy do sytuacji, po których strzela się bramki. Dziś jednak były dwie poprzeczki, strzał głową Patryka Tuszyńskiego i kilka innych uderzeń. Niestety nic nie chciało wpaść - analizował trener Waldemar Fornalik.

= W końcówce popełniliśmy błąd, który zakończył to spotkanie. Mimo wszystko pogratulowałem zawodnikom postawy i zaangażowania w tym spotkaniu. Zrobili bardzo dużo, by wygrać tę rywalizację. Razem cieszymy się po zwycięstwach, razem porażki przyjmujemy z godnością. W dalszym ciągu wszystko jest w naszych rękach oraz naszych nogach. Przed nami kolejne mecze - zakończył szkoleniowiec Piasta.