Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Pierwszy gol Wilczka dla Göztepe

09.07.2020 10:49 | 0 komentarzy | kozz

Długo trzeba było czekać, ale w końcu trafił do bramki napastnik z Wodzisławia Śląskiego. Kamil Wilczek strzelił pierwszego gola dla tureckiego Göztepe.

32-letni piłkarz zimą zmienił duńskie Broendby Kopenhaga w którym był najlepszym strzelcem na tureckie Göztepe. Tam w pierwszych meczach nie potrafił strzelić swojego pierwszego gola. Później przyszła przerwa w rozgrywkach spowodowana pandemią koronawirusa. Po powrocie do gry Wilczek nadal nie trafiał do bramki swojej nowej drużyny.

Ta sztuka udała się w środę w meczu 31. kolejki Superligi tureckiej przeciw MKE Ankaragücü SK. Wilczek poprawnie wykonał rzut karny wyrównując wynik meczu do stanu 1:1. Ostatecznie drużyna Wilczka zremisowała 2:2.

Wilczek zagrał w tym meczu 80 minut. Göztepe ma 39 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w lidze.

Göztepe SK - MKE Ankaragücü SK 2:2 (2:1)

Kamil Wilczek 26.-k., Soner Aydoğdu 45. - Dever Orgill 17., Gerson Rodrigues 58.-k.