ROW 1964 Rybnik zaczął od remisu

02.08.2020 08:18 | 0 komentarzy | adi

ROW 1964 Rybnik zremisował na własnym stadionie z Rekordem Bielsko-Biała w meczu pierwszej kolejki III grupy III ligi.

W pierwszej połowie częściej atakowali goście. Rybniczanie z kolei stwarzali zagrożenie po stałych fragmentach gry. Jeden z nich dał gospodarzom prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy, Piotr Pacholski skorzystał ze złego wybicia piłki przez bielszczan i wpakował piłkę do siatki.

W drugiej połowie Rekord dążył do wyrównania i swój cel osiągnął. Za faul na Nikolasie Wróblewskim sędzia podyktował rzut karny, z którego gola na 1:1 zdobył Szymon Szymański. ROW miał szansę zakończyć spotkanie z trzema punktami, ale pod koniec meczu bramkarz Rekordu bardzo dobrze obronił uderzenie z rzutu wolnego Marka Krotofila.

W następnej kolejce ROW zagra na wyjeździe z Polonią Nysa.

ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

Bramki: Pacholski 40. - Szymański 68. (k)