ROW wrócił do Rybnika bez punktów

05.09.2020 21:11 | 0 komentarzy | OlaN

W 7. kolejce III ligi ROW Rybnik zagrał w Legnicy z drugą drużyną Miedzi. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 2:0.

Pierwsza część spotkania była wyrównana, jednak obie drużyny nie stworzyły wielu dogodnych okazji do zdobycia gola. Bramki padały dopiero po zmianie stron. W 49. minucie gry Kewin Paszek został pokonany po raz pierwszy. Piłkę do siatki rybnickiej drużyny skierował Maciej Koziara. W 65. minucie spotkania Igor Lewandowski zdobył drugiego gola dla Miedzi. Rybniczanie próbowali zdobyć kontaktową bramkę, jednak brakowało wykończenia akcji.

Dla ROW-u Rybnik przegrana z rezerwami Miedzi Legnica była drugą porażką w trzecioligowych rozgrywkach. Po sześciu rozegranych spotkaniach zespół Rolanda Buchały zajmuje 12 miejsce z sześcioma punktami na koncie.

Następnym rywalem rybnickiego ROW-u w rozgrywkach III ligi będzie Pniówek Pawłowice Śląskie. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 12 września o godzinie 16:30.

Miedź II Legnica – ROW Rybnik 2:0 (0:0)

Bramki: Maciej Koziara (49.), Igor Lewandowski (65.)

ROW Rybnik: Kewin Paszek - Jan Janik, Marek Krotofil, Yaroslav Baranskyi, Łukasz Krakowczyk, Kamil Spratek, Szymon Jary, Jakub Kuczera, Bartłomiej Polok, Marcin Wodecki, Dawid Niedźwiedzki