Odra zrehabilitowała się za wtopę ze Spójnią. Rozbiła rezerwy Podbeskidzia

13.09.2020 08:36 | 16 komentarzy | kozz

Efektownym wynikiem 4:0 zakończył się sobotni mecz wodzisławskiej Odry. Podopieczni trenera Adama Burka pewnie pokonali rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Pierwsze poważne zagrożenie pod bramką gości miało miejsce w 11. minucie. Bramkę zdobył Adrian Tabala, który skierował piłkę do bramki z ostrego kąta. Po chwili mogło być 1:1, ale przyjezdni zmarnowali dogodną sytuację do wyrównania. Tabala po dziesięciu kolejnych minutach mógł podwyższyć na 2:0, ale tym razem w bramce dobrze spisał się bramkarz Podbeskidzia. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą mógł strzelić drugiego gola, ale i tym razem górą był golkiper. Po przerwie Odra spisała się jeszcze lepiej. Bramkę po indywidualnej akcji mógł zdobyć Tarka. W końcu w 72. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego na 2:0 podwyższył Gać. Pięć minut później z błędu bramkarza skorzystał Tabala, który posłał piłkę do pustej już siatki. Najlepsze na kibiców czekało chwilę później, Abuladze, który zaczął mecz na ławce rezerwowych zrobił sobie miejsce i potężnie uderzył z 25 metrów posyłając piłkę do bramki.

Odra Wodzisław Śląski - Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:0 (1:0)

Tabala 11., 77., Gać 73., Abuladze 82.

Skład Odry: Wnuk - Białas, Krzyżok, Lalko, Gać, Sadio, Chochulski, Shalamberidze, Zieliński, Tarka, Tabala. Rezerwowi: Kacperski, Kłosek, Zdunek, Chatys, Abuladze, Łucki, Dudziński.