Rezerwy Górnika z kompletem punktów. Wysoka przegrana ROW-u

14.09.2020 10:11 | 0 komentarzy | OlaN

Trzecioligowe rezerwy Górnika Zabrze wygrały na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 3:2. Rybnicki ROW przegrał przed własną publicznością 1:4 z GKS-em Pniówek Pawłowice.

W meczu 8. kolejce III ligi mężczyzn druga drużyna Górnika Zabrze na prowadzenie wyszła w 28. minucie po trafieniu Kamila Surowca. Trzy minuty później Bartłomiej Korbecki podwyższył wynik spotkania. Przed przerwą gospodarze z Bielska-Białej zdobyli kontaktowego gola. Po zmianie stron drugi raz na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Korbecki. Gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę, ale to przyjezdni cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów.

Drugi raz z rzędu zespół ROW-u Rybnik zakończył mecz bez punktów na koncie. Przed własną publicznością rybniczanie przegrali 1:4 z GKS-em Pniówek Pawłowice. Przed przerwą Kewin Paszek dwa razy wyciągał piłkę z siatki. Po przerwie przyjezdni dwukrotnie trafiali do bramki ROW-u. Honorowego gola rybniczanie zdobyli w doliczonym czasie gry, a na listę strzelców wpisał się Kamil Spratek.

W następnej kolejce Górnik II Zabrze podejmować będzie na własnym boisku zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Polonię Nysa. ROW Rybnik zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice. Oba spotkania rozegrane zostaną 19 września o godzinie 16.