Gol Slisza nie pomógł. Górnik znokautował Legię

19.09.2020 22:16 | 0 komentarzy | dud

W meczu 4. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy, Górnik Zabrze wygrał z Legią Warszawa 3:1.

Świetnie rozpoczął się sezon 2020/2021 dla Górnika Zabrze. Podopieczni Marcina Brosza imponują formą i po czterech kolejkach są liderem rozgrywek z kompletem punktów.

Piłkarze Górnika pokazali świetną formę w meczu z Legią Warszawa. Mistrz Polski wypadł na tle Górnika bardzo blado. Już po 17 minutach gry goście z Zabrza prowadzili 2:0. Na początku drugiej połowy wynik podwyższył Jesús Jiménez. Legia odpowiedziała golem Bartosza Slisza, dla którego był to pierwszy ligowy gol w tym sezonie w barwach Legii.

Warto odnotować, że ekipa z Zabrza przebiegła w tym spotkaniu aż 10 kilometrów wiecej niż gospodarze. W następnej kolejce Górnik zagra u siebie z Wisłą Kraków. Mecz odbędzie się 25 września o godzinie 20:30.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:3 (0:2)