Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Odra Centrum coraz wyżej

12.10.2020 16:13 | 2 komentarze | art

Pewną wygraną gospodarzy 3:0 zakończył się pojedynek Odry Wodzisław Centrum z Wieprzem Radziechowy.

Młodzi podopieczni Roberta Tkocza (z prawej) radzą sobie w ligowych rozgrywkach coraz lepiej Fot. WuCian productions

Już w 7. minucie ładną akcję całego zespołu strzałem do bramki wykończył 17-letni Kamil Koczy, dla którego było to już 7 trafienie w tym sezonie. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Kolejne gole padły po przerwie – oba za sprawą Sebastiana Obary, który na listę strzelców wpisał się w 56. minucie po uderzeniu w krótki róg oraz w końcówce spotkania, w 86. minucie, kiedy wykorzystał kapitalne dogranie Wojciecha Wikara.

Odra w tym meczu jakoś szczególnie nie zachwyciła, a mimo to pewnie pokonała ostatniego w tabeli Wieprza Radziechowy, dzięki czemu awansowała na 9. miejsce w ligowej tabeli.

MKP Odra Centrum – GKS Wieprz Radziechowy 3:0
Bramki: Koczy (7.), Obara (56.), (86.)

Odra Centrum: Będkowski, Obara, Barteczko, Kalisz, Tymiński, Koczy, (85. Wikar), Fojcik, Wuwer, Lamczyk, (70. Mańka), Podbioł (73. Mokry), Tkocz (87. Kuc). Trener Robert Tkocz.