Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce sportowej

16.11.2020 11:16 | 0 komentarzy | kozz

W sobotę, 14 listopada w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia działalności Klubu Gimnastycznego Radlin na obiekcie gimnastycznym im. Leszka Blanika w Radlinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce sportowej mężczyzn w klasie młodzieżowej.

W zawodach udział wzięli zawodnicy Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego, Klubu Sportowego Ewo Gim AZS AWF Katowice, oraz Klubu Gimnastycznego Radlin. W wieloboju gimnastycznym Krzysztof Kubica zajął 7. miejsce, 4. miejsce w finale ćwiczeń wolnych i 5. miejsce w ćwiczeniach w podporach. Szymon Bodziony uplasował się na 12. miejscu w wieloboju gimnastycznym, 3. miejscu w konkurencji skoku i 7. miejscu w ćwiczeniach w podporach. Miłosz Rus zajął 13. miejsce w wieloboju gimnastycznym, zdobył brązowy medal w ćwiczeniach w podporach i 7. miejsce w ćwiczeniach wolnych. Trenerem zawodników jest Łukasz Stebel. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju i związane z tym restrykcje zawody odbyły się bez udziału publiczności.