Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

Koszykarze z Rybnika z kolejną wysoką porażką

10.01.2021 09:46 | 0 komentarzy | kozz

Przegrana w starciu z liderem AZS AGH Kraków była do przewidzenia, zwłaszcza, że rybniczanie wygrali w tym sezonie tylko jeden raz na czternaście meczów.

Do Rybnika przyjechała drużyna lidera z Krakowa, która w tym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego meczu. Krakowianie kontrolowali przebieg meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Już po pierwszej kwarcie gospodarze przegrywali 12 punktami, a schodząc na przerwę przewaga wzrosła do 25 oczek. Rybniczanie dobrze spisali się po przerwie. W trzeciej kwarcie rzucili 27 punktów, ale rywale mieli ich na koncie o 5 więcej. Ostatecznie Rybnik uległ Krakowowi 73:115. Rybniczanie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

MKKS Rybnik - AZS AGH Kraków 73:115 (16:28, 20:33, 27:32, 10:22)

MKKS Rybnik: Rafał Koczy 1, Adam Anduła 11, Piotr Kawczyński 16, Adam Białdyga 10, Franciszek Ośliźlok 0, Jan Czorny 3, Maciej Stachowicz 2, Marcin Kosiorowski 3, Marcin Sroka 11, Szymon Kukuczka 6, Tomasz Czajkowski 8, Adrian Ścieszka 2. Trener: Łukasz Szymik.