Poniedziałek, 21 czerwca 2021

imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

RSS

Ruszył nabór do klas sportowych w SP 15

08.03.2021 14:33 | 1 komentarz | ż

Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu ogłasza nabór do klas sportowych. Dostępne są trzy profile kształcenia: pływanie, lekkoatletyka oraz piłka nożna.

Ruszył nabór do klas sportowych w SP 15
Zdjęcie poglądowe (fot. arch. Nowiny.pl).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szkolenie sportowe w oddziałach sportowych odbywa się od klasy czwartej do ósmej. -Zapewniamy bezpłatne treningi pod opieką wykwalifikowanych trenerów, promujemy zdrową rywalizację w duchu fair play oraz gwarantujemy możliwość sprawdzenia się w zawodach sportowych o różnym zasięgu. Uczniowie naszych klas sportowych osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i w sporcie, godnie reprezentują szkołę i często są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Śląska i Mistrzostw Polski - informuje szkoła.

Dla kandydatów na uczniów klas o profilu sportowym w terminie kwiecień 2021 przeprowadza się test sprawnościowy w zakresie ogólnej sprawności fizycznej/podstawowych umiejętności pływackich.

Wniosek do pobrania zamieszczony jest stronie internetowej szkoły. Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami można składać osobiście w sekretariacie szkoły lub zeskanowane przesłać mailem na adres szkoły sp15@op.pl

Klasa czwarta sportowa zostanie utworzona pod warunkiem uzbierania się minimum 22 uczniów.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

źródło: SP 15 Racibórz, oprac. ż