ROW w strefie spadkowej [ZDJĘCIA]

14.03.2021 10:37 | 2 komentarze | dud

W meczu 21. kolejki piłkarskiej III ligi, ROW 1964 Rybnik przegrał u siebie z Polonią Nysa.

Przebudowana drużyna z Rybnika podejmowała jedną z najsłabszych drużyn w III-ligowej stawce. Polonia Nysa przed tym spotkaniem nie wygrała meczu na wyjeździe.

Początek meczu należał do gospodarzy z Rybnika, po 30 minutach gry prowadzili 2:0. Nic nie zapowiadało straty punktów przez graczy ROW-u. Jednak jeszcze w pierwszej części gry goście zdołali zdobyć dwie bramki. Do siatki gospodarzy dwa razy trafiał najlepszy strzelec Polonii - Adam Setla.

W drugiej połowie zarysowała się przewaga gości, którzy udokumentowali ją strzeleniem kolejnych dwóch goli. Tym samym Polonia odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie, a ROW trafił do strefy spadkowej.

W następnej kolejce drużyna z Rybnika zagra z ekipą Foto-Higiena Gać.

ROW 1964 Rybnik - Polonia Nysa 2:4 (2:2)