Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

03.04.2021 19:08 | 1 komentarz | (ak)

W przededniu Świąt Wielkanocnych na boiska wybiegli tylko ligowcy. Obostrzenia związane z pandemią wciąż nie pozwalają drużynom niższych klas rozgrywkowych wznowić wiosenną rywalizację o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXIII kolejki (01/03.04.2021)

  • GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice 1:2 (1:2)
  • GKS Tychy – Arka Gdynia 1:0 (1:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź 3:0 (2:0)
  • Resovia Rzeszów – Odra Opole 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Chrobry Głogów 3:0 (0:0)
  • Miedź Legnica – Radomiak Radom 0:1 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 0:5 (0:3)
  • ŁKS Łódź – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
  • Termalica Nieciecza – Korona Kielce (mecz przełożony na 14.04.2021, śr 19:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza214736:15
2.Górnik Łęczna234435:17
3.ŁKS Łódź234344:25
4.GKS Tychy234132:18
5.Radomiak Radom224030:16
6.Arka Gdynia223529:22
7.Widzew Łódź233422:24
8.Miedź Legnica233235:28
9.Puszcza Niepołomice223226:24
10.Odra Opole233223:26
11.Chrobry Głogów232927:35
12.Korona Kielce222917:26
13.Sandecja Nowy Sącz232728:34
14.Stomil Olsztyn232321:35
15.Zagłębie Sosnowiec231921:31
16.GKS Jastrzębie231919:38
17.Resovia Rzeszów231816:32
18.GKS Bełchatów231615:30

Zapowiedź XXIV kolejki (09/11.04.2021)

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice (pt 17:40), Radomiak Radom – Termalica Nieciecza (sb 12:40), Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź (sb 15:00), GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna (sb 16:00), Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec (sb 16:00), GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn (sb 16:00), Korona Kielce – GKS Tychy (sb 17:00), Arka Gdynia – Odra Opole (nd 12:40), Chrobry Głogów – Miedź Legnica (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXIV kolejki (31.03/03.04.2021)

  • Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice 0:2 (0:1)
  • Piast Żmigród – Ruch Chorzów 0:1 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II 4:1 (2:1)
  • Polonia Bytom – LKS Goczałkowice 3:2 (2:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Miedź Legnica II 3:0 (1:0)
  • Polonia Nysa – Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 (0:1)
  • Ślęza Wrocław – Polonia-Stal Świdnica 2:1 (0:0)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Stal Brzeg 1:4 (1:2)
  • MKS Kluczbork – Warta Gorzów Wielkopolski 1:0 (1:0)
  • ROW Rybnik – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów235962:17
2.Ślęza Wrocław235059:22
3.Polonia Bytom224948:22
4.Pniówek Pawłowice234642:27
5.LKS Goczałkowice233639:35
6.Zagłębie Lubin II233541:28
7.Lechia Zielona Góra223331:33
8.MKS Kluczbork233238:42
9.Rekord Bielsko-Biała223136:26
10.Gwarek Tarnowskie Góry233135:45
11.Stal Brzeg232941:35
12.Górnik Zabrze II232738:41
13.ROW Rybnik222630:39
14.Warta Gorzów Wlk.232423:39
15.Piast Żmigród232335:39
16.Miedź Legnica II232326:39
17.Foto Higiena Gać231831:55
18.Polonia Nysa221629:56
19.Polonia-Stal Świdnica231323:67

Zapowiedź XXV kolejki (10.04.2021)

Miedź Legnica II – Polonia Nysa (sb 13:00), Warta Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród (sb 15:00), Pniówek Pawłowice – Rekord Bielsko-Biała (sb 16:00), Gwarek Tarnowskie Góry – ROW Rybnik (sb 16:00), Górnik Zabrze II – Polonia Bytom (sb 16:00), LKS Goczałkowice – Lechia Zielona Góra (sb 16:00), Polonia-Stal Świdnica – Zagłębie Lubin II (sb 16:00), MKS Kluczbork – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 17:00), Ruch Chorzów – Ślęza Wrocław (sb 18:00), Stal Brzeg – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXI kolejki (03.04.2021)

  • Odra Wodzisław Śląski – Spójnia Landek 2:2 (2:1)
  • Unia Książenice – Orzeł Łękawica 1:1 (1:1)
  • Decor Bełk – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1 (1:1)
  • Jedność Przyszowice – Unia Turza Śląska 0:2 (0:1)
  • Kuźnia Ustroń – Tychy II 0:4 (0:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Iskra Pszczyna 3:3 (2:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Rozwój Katowice 1:2 (1:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Czaniec (mecz przełożony na 28.04.2021, śr 17:30)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski194659:20
2.Unia Książenice193934:25
3.Unia Turza Śląska203846:31
4.Spójnia Landek183754:17
5.Decor Bełk203537:28
6.Rozwój Katowice193140:26
7.Drzewiarz Jasienica192825:30
8.Podbeskidzie B-B II192536:34
9.Tychy II202543:42
10.Kuźnia Ustroń202534:43
11.Orzeł Łękawica182328:27
12.Czechowice-Dziedzice172128:26
13.Czaniec182127:43
14.Jedność Przyszowice181817:40
15.Radziechowy-Wieprz181318:39
16.Iskra Pszczyna20817:58
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*161829:43

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XXII kolejki (10/11.04.2021)

Rozwój Katowice – Spójnia Landek (sb 11:00), Unia Książenice – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Unia Turza Śląska (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Decor Bełk (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Orzeł Łękawica (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Czaniec (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Tychy II – Jedność Przyszowice (nd 12:00).


Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Wynik zaległego meczu półfinałowego (31.03.2021)

  • Decor Bełk – ROW Rybnik 1:2 (0:2)

Zapowiedź meczu finałowego (07.04.2021)

Odra Wodzisław Śląski – ROW Rybnik (śr 19:00 w Rybniku).