środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2021 (część 3)

07.04.2021 15:55 | 0 komentarzy | (ak)

Ekipy raciborskiej i rybnickiej B klasy tym razem dokonały mniejszej liczby transferów. Bieżący materiał zawiera informacje o rotacjach, jakie miejsce na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2021 (część 3)
Grzegorz Wojda został piłkarzem KS Pietraszyn
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Grzegorzowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Daniel Depta (Cyprzanów).

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Artur Gorzała (Poltent Inter Krostoszowice), Adrian Matera i Michał Matera (wolni zawodnicy).

Ubyli: Gabriel Kubiniok (Chałupki), Piotr Skrenik (Wicher Wilchwy), Bartosz Byczek i Damian Mach (nie wznowili treningów).

KS Pietraszyn

Przybyli: Krzysztof Marek (Czarni Gorzyce), Grzegorz Wojda (wolny zawodnik).

Ubyli: Dawid Rutyna (Start Pietrowice Wielkie), Szymon Plura i Robert Utrata (nie wznowili treningów).

LKS Owsiszcze

Przybyli: nikt.

Ubyli: nikt.

LKS 07 Markowice

Przybyli: Damian Mazurek (Studzienna), Dariusz Bedronka (Zgoda Zawada Książęca), Grzegorz Grosch (wznowił treningi), Bartosz Frańczuk i Piotr Wołek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Maciej Pendzich i Szymon Tiebler (Pawłów), Jan Knura (Lyski).

LKS Lyski

Przybyli: Szymon Szulik (Jedność Jejkowice), Jan Knura (Markowice), Mateusz Kaczor i Sławomir Lupa (wolni zawodnicy).

Ubyli: Mateusz Czernij (Polonia Niewiadom), Mateusz Tkocz (Strzelec Rzuchów), Daniel Mrozek (Ocice Racibórz), Mateusz Pastor (Czarni Nowa Wieś II).

LKS Adamowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Dawid Niewrzoł (kontuzja).

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Michał Wilk (trener), Łukasz Gembalczyk (Zameczek Czernica), Mateusz Giemza (Buk Rudy II), Jakub Stokłosa i Dawid Katarzyniec (wznowili treningi).

Ubyli: Konrad Rybak (trener), Rafał Radecki (Polonia Marklowice).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Dawid Kabut (Kokoszyce).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Łukasz Widenka (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Jacek Bażan (wznowił treningi).

Ubyli: Tomasz Paloc (nie wznowił treningów).

LKS Gamów

Przybyli: Dominik Nowak (Pawłów), Karol Mainusch (Ocice Racibórz), Michał Kowalowicz (Sokół Boguchwałów).

Ubyli: nikt.

TS Górnik Pszów

Przybyli: Jakub Kirszniak (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Michał Kabut i Mateusz Hamala (wznowili treningi).

Ubyli: Mateusz Kabut i Oskar Kusiak (nie wznowili treningów).

LKS Naprzód Czyżowice II

Przybyli: Mateusz Chłapek (Olszynka Olza), Kamil Oślizło (Przyszłość Rogów – z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Pstrążna

Przybyli: Michał Mańka (Radziejów-Popielów), Martin Sobeczko (wolny zawodnik).

Ubyli: Michał Herman (Radziejów-Popielów).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Artur Hejna (Start Mszana), Wojciech Szyra, Mirosław Stolorz i Marek Mnich (Odra Nieboczowy), Dawid Gojny (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Tront (nie wznowił treningów).

LKS Zabełków

Przybyli: Roman Kostka (Slovan Ostrava).

Ubyli: Damian Jaśkowiak (Granica Ruptawa).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Michał Gazda (trener), Mateusz Tkocz (Lyski), Wiktor Koś (wznowił treningi).

Ubyli: Witold Elsner (trener).