Lider ekstraligi poza zasięgiem rybniczanek [ZDJĘCIA]

24.04.2021 20:52 | 0 komentarzy | PF

W 17. kolejce ekstraligi kobiet TS ROW Rybnik przegrał z liderem tabeli Czarnymi Sosnowiec 0:3.

Zajmujące przedostatnie miejsce w ligowej tabeli rybniczanki podejmowały  na stadionie Rymera w Niedobczycach lidera Czarnych Sosnowiec. Przyjezdne wyszły na prowadzenie już w 15 minucie po pięknym strzale z przewrotki Martyny Wiankowskiej. Kolejną bramkę dla sosnowiczanek zapisała w 64 minucie Agnieszka Jędrzejewicz. W 74. minucie wynik ustaliła Martyna Wiankowska, która pewnie wykorzystała rzut karny.

TS ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec 0:3 (0:1)

Skład wyjściowy TS ROW: Kinga Seweryn, Edyta Botor, Martyna Guzik, Stanislava Liskova, Maja Stopka, Luiza Kozielska, Patrycja Matla, Jessica Pluta, Petra Zdechovanova, Katarzyna Rozmus, Katarzyna Kubik.

Skład wyjściowy Czarni Sosnowiec: Martyna Małysa, Veronika Slukova, Julia Wycisk, Patricia Fischerova, Agnieszka Jędrzejewicz, Paulina Zawiślak, Paulina Czechowska, Wiktoria Kuciewicz, Klaudia Tobiczyk, Martyna Wiankowska, Olha Zubchyk.