Juniorzy LKS Studzienna wygrali z MKS Gmina Lubomia [ZDJĘCIA]

25.04.2021 19:50 | 0 komentarzy | OlaN

Rundę wiosenną lepiej rozpoczęli juniorzy LKS Studzienna, którzy na własnym boisku wygrali 4:2 z MKS Gmina Lubomia.

Jesienią w starciu obu ekip dwukrotnie wygrywali zawodnicy ze Studziennej. Tak samo było i tym razem. Do przerwy zespół prowadzony przez trenera Norberta Lipickiego prowadził 2:0 po bramkach Filipa Jureckiego i Patryka Majewskiego.

Niespełna dwie minuty po wznowieniu gry zespół z Gminy Lubomia zdobył kontaktowego gola, a na listę strzelców wpisał się Dawid Lenart. Dla przyjezdnych bramkę zdobył także Adam Melc. Gospodarze po przerwie jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do bramki rywali i to gospodarze po ostatnim gwizdku cieszyli się ze zwycięstwa.

LKS Studzienna – MKS Gmina Lubomia 4:2 (2:0)

Bramki: Filip Jurecki, Patryk Majewski, Daniel Sulski (x2) - Dawid Lenart, Adam Melc

Studzienna: Paskal Niedzbała, Jakob Sulski, Cwik Piotr, Kuba Pieróg, Michał Załuski, Wojciech Widera, Patryk Majewski, Filip Jurecki, Jakub Jaschek, Dawid Cyroń, Daniel Sulski. Rezerwowi: Szymon Lasak, Michał Koloch, Dawid Kretek, Maksymilian Konopacki, Piotr Niewrzoł, Adam Barabasz
Trener: Norbert Lipicki.

Gmina Lubomia: Robert Matuszek, Sajmon Bugla, Marek Błaszczok, Mateusz Gieroń, Fabian Grzubek, Michał Halszka, Kacper Kalisz, Robert Koczwara, Michał Kolorz, Dawid Lenart, Adam Melc. Rezerwowi: Robert Bajer, Dominik Glaeser, Jacek Grzonka, Bartosz Halszka, Dawid Król, Krzysztof Matuszek.
Trener: Adam Lucyga.