Odra umocniła się na fotelu lidera

06.05.2021 08:38 | 1 komentarz | dud

W zaległym spotkaniu rozgrywek IV ligi śląskiej (grupa II) Odra Wodzisław wygrała z drużyną GKS Radziechowy-Wieprz.

Odra Wodzisław pewnie prowadzi w tabeli IV ligi

W środę 5 maja Odra Wodzisław rozegrała zaległe spotkanie z drużyną GKS Radziechowy-Wieprz. Pierwotnie mecz miał odbyć się 20 marca, jednak został odwołany ze względu na zły stan boiska.

Odra Wodzisław bardzo dobrze weszła w mecz. Już po 20 minutach prowadziła 2:0 bo golach Adriana Tabali. W 35. minucie spotkania zawodnik GKS-u otrzymał czerwoną kartkę.

Wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca i Odra zgarnęła zasłużone trzy punkty. Dzięki wygranej umocniła się na fotelu lidera i posiada aż 13 punktów przewagi nad drugą Unią Książenice.

Już w sobotę 8 maja Odra zagra na wyjeździe z Rozwojem Katowice.

GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Wodzisław 0:2 (0:2)