środa, 16 czerwca 2021

imieniny: Aliny, Justyny, Benona

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

09.05.2021 19:21 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki piłkarskie z udziałem drużyn młodzieżowych w każdy weekend dostarczają wielu emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Wyniki kilku ostatnich spotkań potwierdzają, że runda wiosenna będzie sporym wyzwaniem dla nieco słabszych zespołów. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XVIII kolejki (09.05.2021)

  • Kamień – Czerwionka 1:3 (0:1)
  • Mszana – Orzepowice 2:0 (1:0)
  • Baranowice – Gołkowice 1:4 (0:3)
  • Wilchwy – Krzyżanowice 2:2 (2:0)
  • Jankowice – Unia Racibórz 2:11 (1:5)
  • Jejkowice – Forteca Świerklany 2:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice164170:17
2.Unia Racibórz1639108:22
3.Wilchwy163461:32
4.Krzyżanowice163347:22
5.Forteca Świerklany163059:21
6.Czerwionka162966:37
7.Mszana162535:34
8.Jankowice162328:59
9.Gołkowice161328:62
10.Baranowice161327:61
11.Orzepowice16619:72
12.Kamień16315:107
13.Radlin*132249:42
14.Rymer Rybnik*13717:41

*Drużyny wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XIX kolejki (15/16.05.2021)

Gołkowice – Wilchwy (sb 13:30), Unia Racibórz – Orzepowice (nd 10:00), Forteca Świerklany – Kamień (nd 10:00), Czerwionka – Baranowice (nd 10:00), Jankowice – Jejkowice (nd 10:00), Krzyżanowice – Mszana (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (09.05.2021)

  • Rogów – Studzienna 1:1 (1:1)
  • Krzanowice – Rudy 5:0 (5:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
  • Borucin – Gmina Lubomia 0:11 (0:7)
  • Pietrowice Wielkie – Ocice Racibórz 10:1 (7:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Studzienna41015:3
2.Gmina Lubomia4930:8
3.Rogów4816:4
4.Krzanowice4721:18
5.Pietrowice Wielkie4514:8
6.Ocice Racibórz437:24
7.Rudy435:22
8.Borucin406:27

Zapowiedź VI kolejki (12.05.2021)

Gmina Lubomia – Rudy (śr 18:00), Studzienna – Pietrowice Wielkie (śr 18:00), Ocice Racibórz – Krzanowice (śr 18:00), Borucin – Rogów (śr 18:00).

Zapowiedź VII kolejki (16.05.2021)

Krzanowice – Studzienna (nd 11:00), Rogów – Gmina Lubomia (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – Borucin (nd 11:00), Rudy – Ocice Racibórz (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik)

Wyniki VII kolejki (08/09.05.2021)

  • Świerklany – Żory 5:3 (4:1)
  • Szczerbice – Rymer Rybnik 1:2 (1:1)
  • Kleszczów – Champions Rybnik 3:3 (0:1)
  • Ochojec – Rydułtowy 1:13 (0:7)
  • Połomia – Rój 3:0 (wo) drużyna gości oddała mecz walkowerem

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rydułtowy41260:6
2.Champions Rybnik41032:12
3.Rymer Rybnik41021:2
4.Szczerbice4919:4
5.Połomia4611:12
6.Kleszczów4512:13
7.Świerklany4310:21
8.Ochojec435:24
9.Żory407:36
10.Rój402:49

Zapowiedź zaległego meczu III kolejki (12.05.2021)

Świerklany – Rój (śr 18:00).

Zapowiedź VIII kolejki (15/16.05.2021)

Świerklany – Kleszczów (sb 16:15), Żory – Rój (nd 10:00), Rymer Rybnik – Połomia (nd 10:00), Rydułtowy – Szczerbice (nd 10:00), Champions Rybnik – Ochojec (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (08/09.05.2021)

  • Nędza – Kuźnia Raciborska 11:0 (6:0)
  • Markowice – Pietrowice Wielkie 16:0 (11:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza3924:2
2.Markowice3626:5
3.Kuźnia Raciborska3310:20
4.Pietrowice Wielkie301:34

Zapowiedź VI kolejki (15/16.05.2021)

Kuźnia Raciborska – Markowice (sb 10:00), Pietrowice Wielkie – Nędza (nd 11:00).