Sobota, 19 czerwca 2021

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

16.05.2021 13:28 | 2 komentarze | (ak)

Zdobywanie nowych doświadczeń boiskowych jest niezwykle ważne w procesie szkolenia młodych piłkarzy. Dotychczas faworyci swoich grup nie zawodzą i regularnie gromadzą kolejne punkty, które dopiero w końcowym rozrachunku zbilansują wartość najlepszych zespołów. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XIX kolejki (15/16.05.2021)

  • Gołkowice – Wilchwy 1:2 (1:1)
  • Jankowice – Jejkowice 1:5 (1:4)
  • Czerwionka – Baranowice 2:4 (0:1)
  • Forteca Świerklany – Kamień 8:1 (4:0)
  • Unia Racibórz – Orzepowice 12:1 (7:0)
  • Krzyżanowice – Mszana (mecz przełożony na 26.05.2021, śr 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice174475:18
2.Unia Racibórz1742120:23
3.Wilchwy173763:33
4.Forteca Świerklany173367:22
5.Krzyżanowice163347:22
6.Czerwionka172968:41
7.Mszana162535:34
8.Jankowice172329:64
9.Baranowice171631:63
10.Gołkowice171329:64
11.Orzepowice17620:84
12.Kamień17316:115
13.Radlin*132249:42
14.Rymer Rybnik*13717:41

*Drużyny wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XX kolejki (22/23.05.2021)

Kamień – Jankowice (sb 10:00), Krzyżanowice – Unia Racibórz (nd 10:00), Wilchwy – Mszana (nd 10:00), Jejkowice – Orzepowice (nd 10:00), Czerwionka – Gołkowice (nd 10:00), Baranowice – Forteca Świerklany (mecz przełożony na 03.06.2021, cz 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (16.05.2021)

  • Rudy – Ocice Racibórz 2:3 (2:1)
  • Krzanowice – Studzienna 7:1 (3:1)
  • Rogów – Gmina Lubomia 4:2 (1:1)
  • Borucin – pauza

Wyniki VI kolejki (12.05.2021)

  • Gmina Lubomia – Rudy 6:1 (2:1)
  • Ocice Racibórz – Krzanowice 0:10 (0:4)
  • Borucin – Rogów 2:11 (1:10)
  • Studzienna – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rogów51331:8
2.Gmina Lubomia61238:13
3.Krzanowice51234:15
4.Studzienna51016:10
5.Ocice Racibórz569:26
6.Rudy505:31
7.Borucin508:38

Zapowiedź VIII kolejki (23.05.2021)

Gmina Lubomia – Ocice Racibórz (nd 11:00), Rudy – Studzienna (nd 11:00), Krzanowice – Borucin (nd 11:00), Rogów – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik)

Wyniki VIII kolejki (15/16.05.2021)

  • Świerklany – Kleszczów 4:5 (1:2)
  • Rydułtowy – Szczerbice 7:1 (0:0)
  • Rymer Rybnik – Połomia 7:1 (2:1)
  • Żory – Rój 17:0 (4:0)
  • Champions Rybnik – Ochojec 14:0 (7:0)

Wynik zaległego meczu III kolejki (12.05.2021)

  • Świerklany – Rój 10:1 (5:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rydułtowy51567:7
2.Champions Rybnik51346:12
3.Rymer Rybnik51328:3
4.Szczerbice5920:11
5.Kleszczów5817:17
6.Świerklany6624:27
7.Połomia5612:19
8.Żory5324:36
9.Ochojec535:38
10.Rój603:76

Zapowiedź IX kolejki (22/23.05.2021)

Kleszczów – Żory (sb 9:30), Szczerbice – Champions Rybnik (sb 10:00), Połomia – Rydułtowy (sb 10:00), Ochojec – Świerklany (nd 10:00), Rój – Rymer Rybnik (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (15/16.05.2021)

  • Kuźnia Raciborska – Markowice 3:1 (3:1)
  • Pietrowice Wielkie – Nędza 0:4 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza41228:2
2.Markowice4627:8
3.Kuźnia Raciborska4613:21
4.Pietrowice Wielkie401:38

Zapowiedź VII kolejki (23.05.2021)

Nędza – Markowice (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Pietrowice Wielkie (nd 11:00).