Odra z kibicami i bez punktów przy Bogumińskiej [ZDJĘCIA]

22.05.2021 20:32 | 25 komentarzy | PF

Mało efektownie przywitali się z kibicami piłkarze Odry Wodzisław. Na własnym stadionie przegrali z Kuźnią Ustroń 1:2.

Na ten dzień kibice czekali z utęsknieniem. Po zniesieniu obostrzeż związanych z epidemią koronawirusa mogli ponownie po kilku miesiącach zasiąść na trybunach. Kuźnia przyjechała do Wodzisławia zajmując obecnie 9 miejsce w tabeli i mając na koncie 40 punktów. Odra jako lider tabeli (67 punktów) jest już niemal pewna gry w barażach o trzecią ligę.

Mecz rozpoczął się dobrze dla podopiecznych Damiana Nowaka. Wynik otworzył w 11 minucie Marcin Wodecki. W 24 minucie wyrównującą bramkę dla rywali zdobył Daniel Dobrowolski. Natomiast zwycięstwo gości przypięczętował w 66 minucie Konrad Pala.