LKS Chałupki wygrał pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie [WIDEO]

24.05.2021 08:52 | 0 komentarzy | dud

W meczu 22. kolejki piłkarskiej A klasy raciborskiej, LKS Chałupki wygrał z drużyną LKS Brzezie.

Materiał wideo:

Mecz pomiędzy drużynami LKS-u Brzezie i LKS-u Chałupki miał bardzo emocjonujący przebieg. Kiedy po 16. minutach gry gospodarze prowadzili 2:0, wydawało się że ich zwycięstwo nie będzie podlegało dyskusji. Jednak jeszcze przed przerwą goście zdobyli gola kontaktowego, po dobrze wykonanym rzucie karnym.

LKS Chałupki w drugiej połowie rzucił się do odrabiania strat i dzięki bramkom Andrzeja Kaczora zdobył trzy punkty. Warto zaznaczyć, że była to pierwsza ligowa wygrana drużyny z Chałupek w tym sezonie. Nie zmieniło to pozycji w tabeli, ponieważ goście mają tylko siedem punktów i plasują się na ostatnim miejscu tabeli A klasy.

Prezentujemy bramki z tego spotkania. Autorem materiału jest Swojska Piłka.

Więcej ciekawych filmów z niższych lig można obejrzeć w tym miejscu ---> SWOJSKA PIŁKA

LKS Brzezie - LKS Chałupki 2:3 (2:1)