Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Trzy bramki na wyjeździe nie dały wygranej

27.05.2021 10:41 | 0 komentarzy | dud

W środę 26 maja piłkarze ROWu 1964 Rybnik rozegrali mecz ligowy z MKS-em Kluczbork.

Piłkarze ROWu 1964 Rybnik przystąpili do tego spotkania z nowym trenerem. Został nim Dariusz Widawski, który zastąpił Rolanda Buchałę.

Środowe spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Rybnika, ponieważ już w 5. minucie meczu bramkę zdobył Adrian Pytlik. ROW do przerwy prowadził ostatecznie 2:1. W drugiej połowie losy odwróciły się i po 65 minutach to gospodarze z Kluczborka byli na prowadzeniu. Goście zdołali wyrównać w 77. minucie meczu, a gola zdobył Marek Krotofil.

Remis nie pomógł gościom w opuszczeniu strefy spadkowej. ROW ma w tym momencie trzy punkty straty do bezpiecznego miejsca w tabeli.

MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik 3:3 (1:2)