ROW bez szans w Bytomiu

14.06.2021 08:40 | 0 komentarzy | dud

W meczu 37. kolejki piłkarskiej III ligi, ROW 1964 Rybnik przegrał z Polonią Bytom.

W przedostatnim meczu tego sezonu piłkarze ROWu 1964 Rybnik udali się na mecz wyjazdowy do Bytomia. Murowanym faworytem była ekipa Polonii, która plasuje się na drugim miejscu w tabeli.

Mecz dużo lepiej zaczęli gospodarze, którzy rozpoczęli od hurganowych ataków. W 18. minucie gry Polonia wywalczyła rzut karny, jednak Patryk Stefański nie wykorzystał jedenastki. W 38. minucie gry Filip Żagiel wyprowadził ekipę z Bytomia na prowadzenie. Piłkarze ROWu bardzo dobrze rozpoczęli drugą połowę, ponieważ już w 50. minuty gry Dawid Migus wyrównał stan meczu.

Jednak ostateczne słowo należało do piłkarzy gospodarzy, którzy w 63 oraz 66. minucie gry zdobyli dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. ROW już wcześniej spadł z III ligi.

W ostatniej kolejce piłkarze z Rybnika zagrają z Lechią Zielona Góra.

Polonia Bytom – ROW 1964 Rybnik 3:1 (1:0)