Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Ostra gra nie popłaca - Studzienna pokonała osłabiony Pawłów [ZDJĘCIA]

28.06.2021 01:38 | 0 komentarzy | tom

Spotkanie zaległej 18 kolejki raciborskiej A klasy w Studziennej nie należało do spokojnych. Gospodarze zmierzyli się z piłkarzami z Pawłowa. Obie drużyny zdobyły po jednej bramce już w pierwszych minutach spotkania. Później agresywna gra w polu karnym zmusiła sędziego do pokazania żółtego kartonika, i to nie jeden raz. Paweł Kocur po dwóch upomnieniach zobaczył czerwoną kartkę w 67 minucie. Trzy rzuty karne dla Studziennej strzelił Wojciech Grabiniok, a Mateusz Pientka jeden dla Pawłowa. Na zakończenie zamieszanie pod bramką gości wykorzystał Michał Masłakow, który dołożył celny strzał na wynik 5:2.

LKS Studzienna - LKS Pawłów 5:2 (2:1)

Bramki: Marcin Gomołka 10., Wojciech Grabiniok 28.-k , 68.-k, 72.-k, Michał Masłakow 82. - Patrick Gwóźdź 5., Mateusz Pientka 54.-k

Żółte kartki: Grzegorz Czerner - Paweł Kocur x2, Szymon Trzeciakowski.

Czerwona kartka: Paweł Kocur 67. (Pawłów)

Studzienna: Wojciech Pytlik, Łukasz Kubalik, Rafał Koczwara, Mateusz Janik (80. Jakub Konopacki), Franciszek Heflinger, Damian Grabowski (75. Michał Masłakow), Wojciech Grabiniok, Marcin Gomołka (90. Maksymilian Konopacki), Grzegorz Czerner (85. Krzysztof Liszka), Damian Botorek, Denis Abramczyk. Trener: Wojciech Grabiniok.

Pawłów: Mateusz Pientka, Arkadiusz Jasny (73. Mateusz Musioł), Rafał Wiglenda, Szymon Trzeciakowski, Robert Mizioch, Maciej Kremzer, Maciej Pendzich, Paweł Kocur, Rafal Drozdz, Przemysław Ekiert, Patrick Gwóźdź (76. Aleksander Herud). Trener: Tomasz Gromala.