Wtorek, 26 października 2021

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Wojciech Maroszek pisze książkę o siatkówce. To będzie ciekawe spojrzenie

06.07.2021 09:06 | 0 komentarzy | ska

Jeden z najlepszych polskich sędziów siatkarskich i jednocześnie radny miasta Żory Wojciech Maroszek zapowiedział na wrzesień powstanie publikacji na temat siatkarskich kulisów. Będzie to ciekawa propozycja dla wszystkich fanów sportu. 

Wojciech Maroszek pisze książkę o siatkówce. To będzie ciekawe spojrzenie
Wojciech Maroszek zapowiedział premierę książki na 17 września. Fot. Conny Kurth/ arch. W. Maroszka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wojciech Maroszek pisze książkę o siatkówce. To będzie ciekawe spojrzenie

Premierę książki zaplanowano na 17 września. Publikacja, którą Wojciech Maroszek chce wydać samodzielnie, będzie podzielona na trzy części. Pierwsza będzie wspomnieniem jego dotychczasowej kariery sędziowskiej. Przypomnijmy, że Maroszek jest arbitrem już od 28 lat. Zapewne w książce znajdzie się wiele ciekawostek, a może także kontrowersji z tego okresu. 

Tegoroczne wydarzenia okiem sędziego

Drugą część książki zajmie relacja zza kulis zakończonego właśnie turnieju w Rimini w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów. Autor książki szczególny nacisk będzie kłaść na wyjątkowość tego turnieju, brak publiczności i izolację zespołów. 

Trzecia część publikacji będzie obejmować temat Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Będzie to na pewno kolejne ciekawe wydarzenie w karierze żorzanina. Wojciech Maroszek już przygotowuje się do Olimpiady w Tokio, która rozpocznie się 23 lipca i potrwa do 8 sierpnia.