Niespodzianka na boisku w Ocicach - 5 minut grozy i zmiana losów meczu [ZDJĘCIA]

04.09.2021 22:30 | 0 komentarzy | tom

Spotkanie 4 kolejki raciborskiej B klasy w Ocicach rozpoczęło się pomyślnie dla gospodarzy. W pierwszej minucie już prowadzili 1:0. Beniaminek na zejście do szatni dołożył drugą bramkę do swojej przewagi. Podbudowane Ocice pewnie wróciły po przerwie na boisko jednak uśmiechy gościły na ich twarzach tylko do 69 minuty. Markowice w dokładnie 5 minut zdobyły trzy cenne bramki, które pozwoliły im na wygraną w tym spotkaniu.

LKS Ocice Racibórz - LKS 07 Markowice 2:3 (2:0)

Bramki: Oliwer Mróz 1., Jacek Świerczyński 41. - Kamil Franica 69., Krzysztof Złoczowski 72., Rafał Wita 74.

Żółte kartki: Dawid Myśliwiec - Kamil Jarzombek, Rafał Wita, Kamil Franica, Krzysztof Złoczowski

Ocice: Paweł Kołpiński, Jacek Świerczyński, Adam Urbiński (46. Michał Zieliński), Dawid Szymiczek (60. Jakub Kądzioła), Szymon Szramowski, Mateusz Płaczek, Oliver Mróz (78. Dawid Myśliwiec), Daniel Mrozek (78. Grzegorz Szewczyk), Denis Mikołajec, Marek Grela, Konrad Świstowski (70. Jakub Pfeifer). Trener: Łukasz Pikuła.

Markowice: Kamil Jarzombek (46. Nataniel Hiltawski), Kamil Franica (90.+3 Łukasz Stecko), Seweryn Strachota, Bernard Paprotny, Damian Mazurek, Marcin Kramarczyk, Dariusz Bedronka, Sebastian Bańczyk (75. Marcin Broża), Rafał Wita, Bartosz Frańczuk (46. Piotr Wołek), Krzysztof Złoczowski (87. Paweł Płaczek). Trener: Radosław Gruchel.