Poniedziałek, 29 listopada 2021

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

05.09.2021 20:15 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie tym razem musiał uznać wyższość Podbeskidzia Bielsko-Biała. Odra Wodzisław Śląski pokonała rezerwy Górnika Zabrze i mocno podskoczyła w tabeli. Inne zespoły naszego regionu ze zmiennym szczęściem gromadzą punkty w swoich klasach rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki VII kolejki (03/05.09.2021)

  • GKS Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa 0:0
  • Odra Opole – Widzew Łódź 0:0
  • Korona Kielce – Miedź Legnica 0:0
  • ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów 0:3 (0:2)

Uwaga! Cztery mecze, tj.: GKS Tychy – Chrobry Głogów, GKS Katowice – Arka Gdynia, Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn oraz Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz zostały przełożone na inne terminy.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Korona Kielce71910:2
2.Widzew Łódź71614:6
3.Miedź Legnica71511:3
4.Podbeskidzie Bielsko-Biała7129:6
5.ŁKS Łódź71111:9
6.Chrobry Głogów6108:4
7.Arka Gdynia6109:6
8.Odra Opole7107:9
9.Resovia Rzeszów798:6
10.GKS Tychy685:7
11.Sandecja Nowy Sącz575:6
12.GKS Jastrzębie766:9
13.GKS Katowice667:11
14.Zagłębie Sosnowiec759:11
15.Skra Częstochowa654:7
16.Górnik Polkowice657:12
17.Puszcza Niepołomice644:11
18.Stomil Olsztyn601:10

Zapowiedź VIII kolejki (10/13.09.2021)

Chrobry Głogów – Skra Częstochowa (pt 18:00), Widzew Łódź – GKS Katowice (pt 20:30), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce (sb 12:40), GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz (sb 18:00), Miedź Legnica – ŁKS Łódź (sb 20:30), Arka Gdynia – GKS Tychy (nd 12:40), Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice (nd 15:00), Górnik Polkowice – Odra Opole (nd 18:00), Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów (pn 18:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki VI kolejki (04.09.2021)

  • Odra Wodzisław Śląski – Górnik Zabrze II 2:1 (2:0)
  • Pniówek Pawłowice – Lechia Zielona Góra 0:2 (0:0)
  • Polonia Bytom – Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:1)
  • Miedź Legnica II – Carina Gubin 1:3 (0:2)
  • Ślęza Wrocław – Zagłębie Lubin II 5:2 (1:2)
  • MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:0)
  • Piast Żmigród – Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 (0:0)
  • Warta Gorzów Wlkp. – LKS Goczałkowice 0:2 (0:0)
  • Foto-Higiena Błyskawica Gać – Stal Brzeg 2:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice61610:1
2.Ślęza Wrocław61521:6
3.Rekord Bielsko-Biała61411:6
4.Odra Wodzisław Śląski6118:6
5.Stal Brzeg61011:7
6.Miedź Legnica II61012:10
7.Gwarek Tarnowskie Góry698:8
8.Zagłębie Lubin II6813:12
9.Lechia Zielona Góra6810:9
10.Carina Gubin685:9
11.Górnik Zabrze II677:8
12.Polonia Bytom676:8
13.MKS Kluczbork677:13
14.Piast Żmigród659:11
15.Foto-Higiena Gać654:6
16.Pniówek Pawłowice656:9
17.Karkonosze Jelenia Góra635:15
18.Warta Gorzów Wlkp.612:11

Zapowiedź VII kolejki (07/08.09.2021)

Zagłębie Lubin II – Foto-Higiena Błyskawica Gać (wt 17:00), Carina Gubin – Warta Gorzów Wlkp. (wt 17:00), Górnik Zabrze II – Miedź Legnica II (śr 16:00), Stal Brzeg – Polonia Bytom (śr 16:30), Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (śr 16:30), Gwarek Tarnowskie Góry – Pniówek Pawłowice (śr 17:00), LKS Goczałkowice – Piast Żmigród (śr 17:00), Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork (śr 17:00), Karkonosze Jelenia Góra – Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 22.09.2021, śr 19:00).

Zapowiedź VIII kolejki (11/12.09.2021)

LKS Goczałkowice – Carina Gubin (sb 16:00), MKS Kluczbork – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 16:00), Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice (sb 16:30), Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra (sb 16:30), Foto-Higiena Błyskawica Gać – Rekord Bielsko-Biała (sb 16:30), Odra Wodzisław Śląski – Stal Brzeg (sb 17:00), Warta Gorzów Wlkp. – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Miedź Legnica II – Karkonosze Jelenia Góra (nd 12:00), Polonia Bytom – Zagłębie Lubin II (nd 16:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki V kolejki (04/05.09.2021)

  • Czarni Gorzyce – Unia Książenice 0:3 (0:1)
  • ROW Rybnik – Orzeł Łękawica 3:3 (0:2)
  • Unia Turza Śląska – Kuźnia Ustroń 2:3 (1:2)
  • Piast Gliwice II – Decor Bełk 0:0
  • LKS Czaniec – Spójnia Landek 2:2 (0:1)
  • Drzewiarz Jasienica – LKS Bestwina 2:1 (2:0)
  • Czechowice-Dziedzice – GKS Tychy II 0:0
  • Czarni-Góral Żywiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:3 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II51318:2
2.Czechowice-Dziedzice51110:3
3.Piast Gliwice II51012:6
4.Spójnia Landek51012:7
5.Decor Bełk5108:5
6.Drzewiarz Jasienica484:2
7.Podbeskidzie Bielsko-Biała II589:8
8.Kuźnia Ustroń5710:10
9.LKS Czaniec579:9
10.ROW Rybnik5611:12
11.Czarni Gorzyce467:8
12.Orzeł Łękawica558:12
13.Unia Turza Śląska548:13
14.Unia Książenice538:16
15.LKS Bestwina505:12
16.Czarni-Góral Żywiec504:18

Zapowiedź VI kolejki (11/12.09.2021)

Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica (sb 16:00), Czarni Gorzyce – Czechowice-Dziedzice (sb 16:00), Kuźnia Ustroń – Unia Książenice (sb 16:00), LKS Bestwina – ROW Rybnik (sb 16:00), Orzeł Łękawica – Czarni-Góral Żywiec (sb 16:00), LKS Czaniec – Piast Gliwice II (sb 16:00), Spójnia Landek – GKS Tychy II (sb 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Unia Turza Śląska (nd 12:00).