Sandecja Nowy Sącz pokonała GKS Jastrzębie

11.09.2021 23:04 | 0 komentarzy | PF

W spotkaniu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKSu Jastrzębie przegrali przy Harerskiej z Sandecją Nowy Sącz aż 0:3.

Worek z bramkami dla Sandecji otworzył w 17 minucie Kamil Słaby umieszczając uderzeniem głową z kilku metrów piłkę w bramce Mikołaja Reclafa. W 31. minucie mogło być 2:0 dla gości, lecz Damira Sovsic pięknym strzałem trafił w słupek. Młody bramkarz GKSu jeszcze dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki. Najpierw w 77. minucie z powietrza uderzył Michał Walski i mimo że Reclaf miał piłkę na rękach, ta wpadła do siatki. W doliczonym czasie gry z bliska Mikołaja Reclafa pokonał Błażej Szczepanek, ustalając wynik spotkania na 3:0. Tym samym podopieczni Dariusza Dudka odnieśli zasłużone zwycięstwo.

GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:1)

• 0:1 - Kamil Słaby 19’
  • 0:2 - Michał Walski 77’
  • 0:3 - Błażej Szczepanek 84’

GKS Jastrzębie: 12. Mikołaj Reclaf - 3. Mateusz Słodowy, 5. Michał Bojdys, 13. Michał Kuczałek, 14. Dariusz Kamiński, 16. Dominik Kulawiak (84, 4. Szymon Zalewski), 17. Dawid Witkowski (46, 19. Łukasz Gajda), 21. Adrian Balboa (55, 20. Daniel Feruga), 23. Konrad Handzlik, 77. Remigiusz Borkała, 99. Daniel Rumin.

Sandecja Nowy Sącz: 31. Dawid Pietrzkiewicz (k) - 6. Elhadji Fall (80, 28. Michal Piter-Bućko), 10. Damir Sovsic, 16. Michał Walski, 18. Svetoslav Dikov (76, 30. Dawid Wolny), 21. Sebastian Rudol, 23. Jakub Zych (67, 9. Błażej Szczepanek), 24. Kamil Słaby, 27. Damian Chmiel (67, 7. Robert Janicki), 77. Rafał Kobryń, 90. Tomasz Boczek.

Sędzia: Wojciech Krztoń

Żółte kartki: Chmiel, Zych, Fall, Wolny (Sandecja)