Ruch Bolesław wygrał w Studziennej [ZDJĘCIA]

12.09.2021 14:16 | 0 komentarzy | OlaN

W niedzielne przedpołudnie druga drużyna LKS-u Studzienna mierzyła się z Ruchem Bolesław. Goście do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Mariusza Juraszka. Po zmianie stron gospodarze wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Damian Grabowski. Niespełna dwie minuty później Dariusz Runge zdobył drugą bramkę dla zespołu z Bolesławia i to drużyna Dariusza Pawłowskiego zapisała na swoim koncie 3 punkty.

LKS Studzienna II – LKS Ruch Bolesław 1:2 (0:1)

Bramki: Damian Grabowski - Mariusz Juraszek, Daiusz Runge

Studzienna: Armin Bohm, Dominik Swoboda, Kamil Swoboda, Franciszek Helfinger, DawidMarcinek, Adrian Skorupski, Grzegorz Czerner, Jakub Konopacki, Simon Grzegorczyk, Dawid Luda, Damian Grabowski. Rezerwowi: Dawid Sekuła, Dawid Kura,Łukasz Kubalik Łukasz Zarembik, Jakub Tresciński.

Trener: Wojciech Pytlik.

Bolesław: Grzegorz Panek, Paweł Gaida, Krzysztof Masny, Marcin Skowronek, Mariusz Juraszek, Marcin Kirszniak, Dariusz Runge, Robert Depta, Dariusz Szubert, Adam Derkacz. Rezerwowi: Patryk Cwik, Roman Modlich, Przemysław Psota, Dariusz Pawłowski.

Trener: Dariusz Pawłowski.

Sędzia: Paweł Front.