Odra Wodzisław zremisowała w Jeleniej Górze. Pozostał mały niedosyt

23.09.2021 09:09 | 0 komentarzy | dud

W zaległym meczu 7. kolejki piłkarskiej III ligi, Odra Wodzisław zremisowała z Karkonoszami Jelenia Góra.

Pierwotnie mecz miał odbyć się 8 września, jednak został przełożony na wniosek policji.

Minimalnym faworytem spotkania była Odra Wodzisław, która chciała mocno zrehabilitować się za wysoką porażkę z rezerwami Zagłębia Lubin. Zgodnie z oczekiwaniami to goście wyszli na prowadzenie, w 36. minucie gry bramkę zdobył niezawodny Wodecki. Gospodarze jednak szybko odpowiedzieli i do przerwy utrzymał się wynik 1:1.

Po przerwie znów Odra pierwsza wyszła na prowadzenie. W 76. minucie gry bramkę zdobył Kamil Chiliński. Jednak tym razem znów goście zdołali wyrównać. W ostatniej minucie spotkania ekipa z Wodzisławia Śląskiego miała idealną szansę by zdobyć trzy punkty. Jednak goście nie wykorzystali rzutu karnego i ostatecznie wywieźli z Jeleniej Góry jeden punkt.

Odra zajmuje szóste miejsce w tabeli, z dorobkiem 15 punktów. W następnej kolejce zagra u siebie z Rekordem Bielsko-Biała.

Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław 2:2 (1:1)