Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

17.10.2021 19:04 | 2 komentarze | (ak)

Jesienna aura jest łaskawa dla piłkarzy i pozwala w dobrych warunkach rozgrywać kolejne mecze mistrzowskie. GKS Jastrzębie przełamał wreszcie feralną passę i zdobył komplet punktów w spotkaniu z Górnikiem Polkowice. Odra Wodzisław Śląski tym razem w derbowym pojedynku zremisowała z Pniówkiem Pawłowice. Na innych boiskach padło dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (15/18.10.2021)

  • GKS Jastrzębie – Górnik Polkowice 3:1 (2:0)
  • Skra Częstochowa – GKS Katowice 0:0
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • Puszcza Niepołomice – Odra Opole 3:0 (2:0)
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
  • Korona Kielce – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
  • ŁKS Łódź – Arka Gdynia 1:0 (1:0)
  • GKS Tychy – Stomil Olsztyn (pn 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Widzew Łódź133227:9
2.Korona Kielce132515:8
3.Miedź Legnica122422:11
4.Sandecja Nowy Sącz122214:11
5.GKS Tychy122213:11
6.Arka Gdynia132021:13
7.ŁKS Łódź122016:12
8.Podbeskidzie Bielsko-Biała121817:15
9.Odra Opole121715:17
10.Resovia Rzeszów121514:13
10.Chrobry Głogów121514:13
12.Skra Częstochowa11137:12
13.GKS Katowice131217:26
14.Puszcza Niepołomice121112:19
15.Zagłębie Sosnowiec131012:19
16.GKS Jastrzębie131012:24
17.Górnik Polkowice12912:20
18.Stomil Olsztyn11711:18

Zapowiedź zaległego meczu IX kolejki (19.10.2021)

Resovia Rzeszów – Miedź Legnica (wt 18:00).

Zapowiedź zaległych meczów XII kolejki (20/21.10.2021)

Górnik Polkowice – Puszcza Niepołomice (śr 18:00), Odra Opole – Skra Częstochowa (śr 20:30), Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała (cz 18:00).

Zapowiedź XIV kolejki (22/25.10.2021)

Chrobry Głogów – Miedź Legnica (pt 20:30), Górnik Polkowice – Korona Kielce (sb 12:40), Arka Gdynia – Resovia Rzeszów (sb 15:00), GKS Katowice – Puszcza Niepołomice (sb 18:00), GKS Tychy – Skra Częstochowa (sb 20:30), Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 12:40), Odra Opole – GKS Jastrzębie (nd 15:00), Widzew Łódź – ŁKS Łódź (nd 18:00), Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz (pn 18:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (16.10.2021)

  • Pniówek Pawłowice – Odra Wodzisław Śląski 2:2 (0:2)
  • Stal Brzeg – Górnik Zabrze II 0:1 (0:0)
  • MKS Kluczbork – Polonia Bytom 1:2 (0:1)
  • Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice 2:0 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź Legnica II 0:1 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – Carina Gubin 1:0 (0:0)
  • Lechia Zielona Góra – Warta Gorzów Wlkp. 1:0 (1:0)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Piast Żmigród 0:1 (0:1)
  • Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Błyskawica Gać 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice133220:3
2.Rekord Bielsko-Biała132824:11
3.Zagłębie Lubin II132731:13
4.Ślęza Wrocław132636:16
5.Miedź Legnica II132523:15
6.Polonia Bytom132320:13
7.Carina Gubin132018:16
8.Górnik Zabrze II132014:15
9.Odra Wodzisław Śląski131916:24
10.Lechia Zielona Góra131716:16
11.Pniówek Pawłowice131516:17
12.Stal Brzeg131317:20
13.Gwarek Tarnowskie Góry131312:18
14.Foto-Higiena Gać131212:16
15.MKS Kluczbork131216:28
16.Piast Żmigród131116:32
17.Karkonosze Jelenia Góra13711:27
18.Warta Gorzów Wlkp.1366:24

Zapowiedź XIV kolejki (23/24.10.2021)

Warta Gorzów Wlkp. – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:00), Miedź Legnica II – Pniówek Pawłowice (sb 14:00), LKS Goczałkowice – Lechia Zielona Góra (sb 14:00), Piast Żmigród – Foto-Higiena Błyskawica Gać (sb 14:00), Polonia Bytom – Ślęza Wrocław (sb 15:00), Carina Gubin – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Odra Wodzisław Śląski – MKS Kluczbork (sb 17:00), Karkonosze Jelenia Góra – Stal Brzeg (sb 19:00), Górnik Zabrze II – Zagłębie Lubin II (nd 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XI kolejki (16/17.10.2021)

  • Czarni Gorzyce – Orzeł Łękawica 1:2 (0:1)
  • Unia Turza Śląska – Piast Gliwice II 2:1 (0:1)
  • ROW Rybnik – Spójnia Landek 1:4 (0:3)
  • Unia Książenice – LKS Czaniec 0:3 (0:1)
  • Czechowice-Dziedzice – Decor Bełk 0:1 (0:0)
  • GKS Tychy II – LKS Bestwina 3:1 (0:1)
  • Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:0
  • Czarni-Góral Żywiec – Drzewiarz Jasienica 2:4 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II112636:9
2.Decor Bełk112324:14
3.Unia Turza Śląska112024:19
4.Drzewiarz Jasienica111818:20
5.Piast Gliwice II111719:10
6.Czechowice-Dziedzice111720:12
7.Spójnia Landek111720:13
8.Kuźnia Ustroń111614:16
9.LKS Czaniec111519:16
10.Orzeł Łękawica111520:25
11.Podbeskidzie Bielsko-Biała II111316:20
12.Czarni Gorzyce111216:23
13.ROW Rybnik111119:27
14.Unia Książenice11920:29
15.LKS Bestwina11617:30
16.Czarni-Góral Żywiec11314:33

Zapowiedź XII kolejki (23.10.2021)

Piast Gliwice II – Unia Książenice (sb 11:00), LKS Czaniec – Czechowice-Dziedzice (sb 11:00), Decor Bełk – GKS Tychy II (sb 15:00), ROW Rybnik – Czarni-Góral Żywiec (sb 15:00), LKS Bestwina – Czarni Gorzyce (sb 15:00), Drzewiarz Jasienica – Unia Turza Śląska (sb 15:00), Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Orzeł Łękawica – Kuźnia Ustroń (sb 15:00).