Unia Turza Śląska rozbiła ROW 1964 Rybnik [WIDEO]

31.10.2021 10:50 | 2 komentarze | dud

W meczu 13. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Unia Turza Śląska wygrała z ROW-em 1964 Rybnik 5:1.

Materiał wideo:

Obie drużyny przystępowały do tego spotkania po porażkach w poprzedniej kolejce ligowej. Lepiej spotkanie rozpoczęli goście z Rybnika. W 19. minucie meczu wynik otworzył po ładnym zagraniu Mateusz Cywka. Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania jeszcze w pierwszej części gry. Gola na 1:1 zdobył Kamil Sikora.

Druga połowa należała w pełni do gospodarzy, ponieważ strzelili w niej aż cztery gole. Unia Turza Śląska zajmuje 3. miejsce w tabeli ligowej, z dorobkiem 23 punktów. ROW 1964 Rybnik zajmuje odległe 13. miejsce w tabeli, z dorobkiem 11 punktów.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

Unia Turza Śląska - ROW 1964 Rybnik 5:1 (1:1)