Trzy punkty Odry Wodzisław i piękna asysta bramkarza [WIDEO]

07.11.2021 10:30 | 0 komentarzy | dud

W meczu 16. kolejki piłkarskiej III ligi, Odra Wodzisław Śląski wygrała 3:1 z Foto Higieną Gać.

Materiał wideo:

Mecz lepiej rozpoczął się dla drużyny gości, ponieważ już w 7. minucie gry Łukasz Orzechowski wykorzystał rzut karny. Jednak już w 23. minucie gry sędzia podyktował kolejną jedenastkę, tym razem dla gospodarzy. Pewnym strzelcem bramki był Marcin Wodecki.

Druga połowa spotkania należała do Odry Wodzisław. Na uwagę zasługuje bramka na 2:1 dla gospodarzy, ponieważ asystę zaliczył...bramkarz Odry. Strzelcem gola został Mateusz Mielczarek. W końcówce meczu wynik na 3:1 ustalił Jan Borek, który w tej akcji dwukrotnie próbował pokonać bramkarza gości.

Odra zajmuje siódme miejsce w tabeli, z dorobkiem 25 punktów.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

Odra Wodzisław Śląski - Foto Higiena Gać 3:1 (1:1)