Poniedziałek, 23 maja 2022

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Zmiana przeciwnika drużyny Jastrzębskiego Węgla

11.01.2022 11:07 | 0 komentarzy | dud

W związku z sytuacją epidemiologiczną w zespole Projektu Warszawa, a więc najbliższego rywala JW w PlusLidze, w niedzielę 16 stycznia zespół zmierzy się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej nie ze stołeczną drużyną, a z Asseco Resovią Rzeszów.

Zmiana przeciwnika drużyny Jastrzębskiego Węgla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Projekt Warszawa zmaga się z zakażeniami COVID-19 wewnątrz drużyny. Podobnie rzecz ma się w przypadku najbliższych przeciwników Asseco Resovii Rzeszów, czyli Cerradu Enei Czarnych Radom.

Z uwagi na powyższe, Polska Liga Siatkówki odwołała zaplanowane na piątek starcie rzeszowian z radomianami, a także anulowała pojedynek JW w ramach 16. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawa.

W porozumieniu z Klubem, klubem z Podkarpacia oraz Telewizją Polsat wypracowane zostało stanowisko, zgodnie z którym w niedzielę 16 stycznia o godzinie 14:45 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrany zostanie mecz: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów.

W ten sposób obie drużyny nie stracą ciągłości gry, a jednocześnie będą miały już rozegrane awansem spotkanie z 18. kolejki PlusLigi zaplanowane pierwotnie na 29 stycznia.

Bilety zakupione na mecz z Projektem Warszawa zachowują ważność na niedzielny mecz z Asseco Resovią Rzeszów.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl