Sobota, 28 maja 2022

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

JKH GKS Jastrzębie wraca do gry o ekstraligowe punkty [ZAPOWIEDŹ]

14.01.2022 14:29 | 0 komentarzy | dud

Po krótkiej przerwie hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do walki o ekstraligowe punkty. W piątkowy wieczór zespół zagra z Ciarko STS Sanok, który u siebie potrafił pokonać m.in. lidera z Oświęcimia oraz rozgromić Comarch Cracovię.

JKH GKS Jastrzębie wraca do gry o ekstraligowe punkty [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jednak w tym roku z uwagi na zakażenia ekipa z Podkarpacia jeszcze nie grała, dlatego jej forma jest wielką niewiadomą.

Za faworyta spotkania przedostatniej kolejki czwartej rundy można uznać podopiecznych Roberta Kalabera, którzy ostatnio zanotowali cztery zwycięstwa z rzędu. Należy jednak podejrzewać, że słowacki szkoleniowiec nie pozwoli swoim zawodnikom na jakąkolwiek formę zlekceważenia zawsze niewygodnych gospodarzy. Już we wtorek czeka obie ekipy... powtórka z rozrywki, bowiem na starcie piątej rundy Ciarko STS przyjedzie na Jastor.

Sanoczanie zajmują obecnie siódmą pozycję w ekstralidze i przypuszczalnie właśnie z tej lokaty przystąpią do fazy play-off. W dotychczasowych spotkaniach nieco lepiej wypadła ekipa JKH, która na starcie sezonu wygrała u siebie 5:4 (1:0, 3:2, 1:2), zaś miesiąc później poniosła porażkę na wyjeździe 3:4 (1:1, 1:0, 1:3). Z kolei na początku grudnia na Jastorze do rozstrzygnięcia bezbramkowego pojedynku potrzebowano karnych, z których jedynego wykorzystał Egils Kalns. Warto odnotować, że Łotysz trafiał także w pozostałych dwóch pojedynkach z Sanokiem.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl