Piątek, 20 maja 2022

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

RSS

GKS Jastrzębie testuje trzech zawodników

17.01.2022 13:26 | 0 komentarzy | dud

W poniedziałek zawodnicy GKS-u Jastrzębie rozpoczęli drugi tydzień zimowych przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

GKS Jastrzębie testuje trzech zawodników
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na poniedziałek, środę i piątek sztab szkoleniowy zaplanował po jednym treningu na boisku przy ul. Kościelnej. Z kolei we wtorek i czwartek oprócz zajęć na boisku, drużyna pracować będzie także w siłowni.

Tydzień zakończy sobotnim sparingiem z ligowym rywalem, GKS-em Katowice, który zostanie rozegrany na boisku piłkarskim „Rapid” w Katowicach przy ul. Stęślickiego 6. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Ze sztabu szkoleniowego GKS-u Jastrzębie odchodzi Łukasz Wróbel, który w ostatnich miesiącach pełnił funkcję asystenta pierwszego trenera. Trener Wróbel pozostaje jednocześnie trenerem rocznika 2013 w Akademii GKS Jastrzębie.

Aktualnie na testach w GKS-ie Jastrzębie przebywa trzech zawodników. Są to bramkarz Oskar Natorski oraz pomocnicy Vladyslav Okhronchuk i Nataniel Wybraniec. Sztab szkoleniowy zrezygnował z kolei z usług bramkarza Szymona Frankowskiego, który uczestniczył w treningach zespołu w poprzednim tygodniu.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl