Piątek, 20 maja 2022

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

RSS

Osłabiony JKH GKS Jastrzębie podejmie Ciarko STS Sanok

18.01.2022 09:16 | 0 komentarzy | dud

Mecz ten odbędzie się we wtorek 18 stycznia o godz. 18:00 mimo absencji zawodników zakażonych Covid-19. Oznacza to, że trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji okrojony skład.

Osłabiony JKH GKS Jastrzębie podejmie Ciarko STS Sanok
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas piątkowej wideokonferencji zapadły decyzje, w efekcie których w piątej rundzie zrezygnowano z przekładania meczów z powodu odizolowania lub kwarantanny zawodników. Ma to na celu usprawnienie dokończenia sezonu, choć rzecz jasna niesie ze sobą pewne ryzyko. Jednak w obecnej sytuacji nie ma prostych rozwiązań.

Jak wiadomo, z powodu zakażeń nie doszedł do skutku niedzielny domowy mecz JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast we wtorek z Ciarko STS Sanok JKH zagra na pewno. - Nieobecnych jest kilku zawodników, ale zdołamy skompletować trzy formacje. Do kadry wraca Vitalijs Pavlovs, którego zabrakło w piątek - informuje dyrektor sportowy klubu Leszek Laszkiewicz.

Nowe ustalenia ułatwiają korzystanie przez kluby ekstraligi z zawodników MHL. W razie bezwzględnej konieczności trener Robert Kalaber będzie mógł zatem sięgnąć po graczy Polonii Bytom, z którą klub podpisał stosowną umowę o współpracy. Decyzje w tej sprawie sztab szkoleniowy będzie podejmował na bieżąco.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl