Sobota, 28 maja 2022

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

GKS Jastrzębie pozyskał defensywnego pomocnika

25.01.2022 16:01 | 1 komentarz | dud

Ukrainiec Vladyslav Okhronchuk został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie, podpisując z Klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

GKS Jastrzębie pozyskał defensywnego pomocnika
Fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Vladyslav Okhronchuk ma 24 lata i występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Przez ostatnie pół roku mierzący 190 cm wzrostu zawodnik reprezentował barwy Żetysu Tałdykorgan, rozgrywając siedem meczów w kazachskiej ekstraklasie, w których zanotował jedną asystę. Wystąpił również w trzech spotkaniach Pucharu Kazachstanu.

W przeszłości Okhronchuk występował także w zespołach ukraińskich – MFK Mikołajów i Kolos Kovalivka, rozgrywając w barwach tych klubów 41 spotkań na zapleczu ukraińskiej ekstraklasy (bilans to trzy gole i trzy asysty). W swoim CV ma również występy w zespole Podilla Chmielnicki.

Okchronchuk jest trzecim tej zimy zawodnikiem - po Oliverze Podhorinie i Marku Fabrym - który dołącza do GKS-u Jastrzębie. Wcześniej szeregi zespołu wzmocnili także powracający z wypożyczeń Mateusz Bondarenko i Wojciech Łaski.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl