Pewne zwycięstwo lidera okręgówki - Unia wygrywa z Krzanowicami [ZDJĘCIA]

14.05.2022 16:47 | 1 komentarz | tom

W sobotnim meczu 27. kolejki klasy okręgowej Unia Racibórz zmierzyła się na stadionie OSiR z KS 1905 Krzanowice.

Gospodarze zdecydowanie mogą uznać to spotkanie za udane. W pierwszej połowie Unici strzelali bramki jedna za drugą. Drużyna z Krzanowic na poczatku spotkania również wyprowadziła kilka groźnie wyglądających akcji jednak słaba skuteczność strzałów na bramkę poskutkowała tylko jednym celnym trafieniem. Podczas przerwy na murawie "mini mecz" rozegrali mali podopieczni Akademii Uni Racibórz. W drugiej połowie Marcin Oślizlok dołożył swoją trzecią bramkę dla Unii w tym meczu, a Tomasz Wittek w ostatniej minucie drugą dla całej drużyny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 dla gospodarzy.

Unia Racibórz Sp. z o.o. – KS 1905 Krzanowice 5:2 (4:1)

Bramki: Dawid Plizga 9., Zaza Sabiashvili 23., Marcin Ośliźlok 27., 33., 51., - Tomasz Wittek 35., 90.

Unia: Aleksander Pluta, Viktor Prykhodko, Paweł Woniakowski, Bogusław Sobek (60. Kamil Socha), Dawid Migus (46. Gabriel Szotek), Fabian Kaczor (68. Adrian Kuczera), Patryk Moneta, Dawid Plizga (46. Paweł Stępiński), Kamil Duda, Zaza Sabiashvili (60. Bartosz Łagosz), Marcin Ośliźlok. Trener: Dawid Plizga.

Krzanowice: Adam Horny, Tomasz Wittek, Piotr Święty, Bartosz Dominik, Bartosz Hryckiewicz, Szymon Gromotka, Dariusz Żurawik, Patryk Jasny (85. Piotr Myschi), Mateusz Okrent, Pascal Holajn (65. Kacper Hryckiewicz), Patryk Gorzawski (46. Mateusz Filip). Trener: Tomasz Makarski.