Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

GKS Jastrzębie wygrał z Ruchem Chorzów

30.06.2022 10:35 | 0 komentarzy | dud

W drugim meczu sparingowym w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023 GKS Jastrzębie wygrał w Rybniku-Kamieniu z pierwszoligowym Ruchem Chorzów 3:0. Gole zdobyli zawodnik testowany, Dominik Kulawiak i Salvador Pryka.

W drużynie GKS-u wystąpili nowi testowani zawodnicy: bramkarze Piotr Słowikowski (Wigry Suwałki) i Kacper Szewczyk (Wisła Kraków), środkowy pomocnik Natan Wysiński (Miedź II Legnica) oraz skrzydłowy Filip Moiczek, ostatnio wypożyczony z GKS-u Jastrzębie do Kuźni Ustroń.

Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie 0:3 (0:1)

• 0:1 - Zawodnik testowany 5’
  • 0:2 - Dominik Kulawiak 47’
  • 0:3 - Salvador Pryka 70’

GKS Jastrzębie (I połowa): Piotr Słowikowski - Nataniel Wybraniec, Mateusz Słodowy, Yevgeniy Zakharchenko (34. Dominik Klimkiewicz), Remigiusz Borkała, Natan Wysiński, Kamil Jadach, Dawid Szkudlarek, Farid Ali, zawodnik testowany, Joao Passoni.

GKS Jastrzębie (II połowa): Kacper Szewczyk - Kacper Kawula, Filip Kozłowski, Jakub Kasperowicz, Dominik Kulawiak (76. Krystian Kaczmarczyk), Daniel Szymczak, Dominik Klimkiewicz, Dariusz Kamiński, Salvador Pryka, Filip Moiczek, Daniel Stanclik.

Kolejny sparing GKS rozegra w sobotę, 2 lipca, a rywalem będzie Wisła Kraków. Spotkanie odbędzie się na stadionie Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska i rozpocznie się o godzinie 11:30.