Niedziela, 25 września 2022

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku

11.08.2022 15:18 | 0 komentarzy | dud

W dniach 11-14 sierpnia drużyna weźmie udział w III edycji Letniej Grand Prix PLS na piasku.

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku
Fot. jastrzebskiwegiel.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Skład Jastrzębskiego Węgla na PreZero Grand Prix PLS jest następujący: Jan Hadrava, Kamil Dębski, Jakub Macyra, Rafał Szymura (kapitan), Eemi Tervaportti, Maksymilian Granieczny. Trenerzy: Leszek Dejewski i Bartosz Celadyn.

Zawodnicy, którzy nie jadą na Ligę Letnią będą trenować w Jastrzębiu-Zdroju pod okiem trenera Henrique Furtado, asystenta Marcelo Mendeza.

Na starcie rozgrywek zespół zmierzy się ze Stalą Nysa (11.08, godz. 17:45). Drugiego dnia drużynę czeka starcie z którąś z ekip z pary: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Barkom Każany Lwów. W zawodach obowiązuje tzw. brazylijski system grania, którego podstawową zasadą jest odpadnięcie zespołu z turnieju dopiero po drugiej porażce.

Zawody zostaną rozegrane w Kompleksie Sportowym Wandy Kraków. Wstęp na turnieje i do strefy kibica w Krakowie będzie bezpłatny. Transmisje z meczów będą dostępne na sportowych antenach Polsatu.

W czwartek rozpoczynamy zmagania na plaży. Mam nadzieję, że widzimy się z Wami w Krakowie. Trzymajcie za nas kciuki! – apeluje do kibiców Jan Hadrava, czeski atakujący Jastrzębskiego Węgla.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl